Change Management Consultant

4ACES Tech GmbH z Wolfsburga oznacza połączenie technologii i doradztwa. Opracowujemy kreatywne i innowacyjne rozwiązania dla wszystkich obszarów problemowych naszych klientów i stosujemy holistyczne podejście doradcze. Oprócz dynamicznego i komunikatywnego zespołu oferujemy płaską strukturę organizacyjną, elastyczne godziny pracy oraz umożliwiamy każdemu pracownikowi samodzielną i odpowiedzialną pracę. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Twoje zadania

Czy widzisz siebie jako menedżera zmiany i chciałbyś towarzyszyć ludziom, działom i organizacjom w ich procesach zmian? Interesują Cię zwinne modele pracy i nie boisz się poszerzać swoich horyzontów? Jeśli tak, będziesz miał okazję przyczynić się do:

  • Wdrażania procesów zarządzania zmianą – od formułowania wytycznych strategicznych i ich wdrażania po długofalowe wdrażanie zmian
  • Promowanie przemian kulturowych poprzez np. dobór odpowiednich strategii komunikacyjnych i ich wdrażanie
  • Opracowanie koncepcji zarządzania zmianą i planowanie ich wdrożenia z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi
  • Wspieranie rozwoju historii zmian

Jeśli te lub podobne zadania są dla Ciebie atrakcyjne, jesteś właściwym kandydatem!

Twój profil

Oprócz ukończenia studiów wyższych (administracja biznesowa, ekonomia, inżynieria przemysłowa, psychologia lub równorzędne), poszukujemy osób asertywnych i posiadających silne umiejętności komunikacyjne. Powinieneś być w stanie metodycznie zastosować swoją wiedzę i być w stanie rozwiązać złożone problemy. Ponadto myślisz nieszablonowo. Pojęcia takie jak SCRUM, OKR i SAFe są Ci dobrze znane, a sumienna praca i nastawienie na cel to twoje drugie imię. Idealnie byłoby, gdybyś miał również doświadczenie w branży motoryzacyjnej i/lub doradztwie biznesowym.

Nasza oferta

Oferujemy pracę w profesjonalnym zespole posiadającym wieloletnie doświadczenie w branży. Płaska struktura oganizacyjna i komunikacja na równych zasadach to oczywistość, podobnie jak dobre wynagrodzenie. Dodatkowo otrzymasz możliwość rozwijania swoich umiejętności i siebie podczas pracy nad interdyscyplinarnymi projektami (regularnie oferujemy szkolenia zaawansowane). Ze względu na naszą regionalną strukturę organizacyjną, jeśli chcesz, możesz uniknąć długich podróży służbowych. Elastyczny czas pracy i możliwość organizacji dnia pracy w sposób, jaki uznasz za stosowny, to świetna okazja, aby ułożyć swoje życie zawodowe i prywatne tak, jak chcesz. Twoja równowaga między życiem zawodowym a prywatnym oraz rozwój osobisty są dla nas ważne

Lokalizacja

Brunszwik
Jesteś zainteresowany dołączeniem do rozwijającego się i innowacyjnego zespołu? chcessz wnieść swój wkład do sukcesu 4ACES? Czekamy na Twoją aplikację, zawierającą najwcześniejszą możliwą datę rozpoczęcia pracy i oczekiwania dotyczące wynagrodzenia.

Certyfikaty

Social media

Kontakt

4ACES GmbH
Major-Hirst-Straße 11
38442 Wolfsburg
+49 151 1131 2462kontakt@4aces.de