Consultant Project Management

4ACES Tech GmbH z Wolfsburga oznacza połączenie technologii i doradztwa. Opracowujemy kreatywne i innowacyjne rozwiązania dla wszystkich obszarów problemowych naszych klientów i stosujemy holistyczne podejście doradcze. Oprócz dynamicznego i komunikatywnego zespołu oferujemy płaską strukturę organizacyjną, elastyczne godziny pracy oraz umożliwiamy każdemu pracownikowi samodzielną i odpowiedzialną pracę.

Twoje zadania

Nasze projekty i obszary odpowiedzialności są uniwersalne i różnorodne. Z jednej strony zostaniesz włączony przez zespół w istniejące projekty, a z drugiej samodzielnie będziesz nadzorować nowe projekty. W zespole projektowym podejmiesz się ekscytujących i wymagających zadań oraz zaprojektujesz indywidualne pakiety prac w ramach określonych celów jakościowych, kosztowych i czasowych. Oprócz pracy z zespołem projektowym będziesz samodzielnie pracować nad różnymi tematami i zadaniami. Jesteś w stałym kontakcie z naszymi klientami i prezentujesz swoje wyniki.

Twój profil

Poszukujemy osobowości. Oprócz dyplomu uczelni wyższej na kierunku biznesowym lub technicznym (administracja biznesowa, inżynieria przemysłowa, informatyka biznesowa, elektrotechnika, mechatronika, inżynieria samochodowa, informatyka lub podobne), przekonują nas takie cechy, jak kreatywność i umiejętności komunikacyjne. Jako idealny kandydat posiadasz niezwykłe zdolności analityczne połączone z zorientowaną na cel i zorganizowaną etyką pracy. Ponadto jesteś elastyczny i chętny do szybkiego zapoznania się z nieznanymi obszarami tematycznymi. Interesujesz się również aktualnymi wydarzeniami na rynku, trendami, technologiami i jesteś z nimi na bieżąco. Idealnie byłoby, gdybyś miał już styczność z klasycznymi i zwinnymi metodami zarządzania projektami (np. w formie stażu) i potrafił zastosować poznane metody. Miła aparycja, także przed klientami, pewność siebie i asertywność dopełniają Twój profil.

Nasza oferta

Oferujemy pracę w profesjonalnym zespole posiadającym wieloletnie doświadczenie w branży. Płaska struktura organizacyjna i komunikacja na równych zasadach to oczywistość, podobnie jak dobre wynagrodzenie. Dodatkowo otrzymasz możliwość rozwoju swoich umiejętności i siebie podczas pracy nad interdyscyplinarnymi projektami (regularnie oferujemy szkolenia. Ze względu na naszą regionalną strukturę organizacyjną, jeśli chcesz, możesz uniknąć długich podróży służbowych. Elastyczny czas pracy i możliwość organizacji dnia pracy tak, jak uważasz za stosowne, to świetna okazja, aby ułożyć swoje życie zawodowe i prywatne tak, jak chcesz. Twoja równowaga między życiem zawodowym a prywatnym oraz rozwój osobisty są dla nas ważne.

Lokalizacja

Braunschweig
Jesteś zainteresowany dołączeniem do rozwijającego się i innowacyjnego zespołu? chcessz wnieść swój wkład do sukcesu 4ACES? Czekamy na Twoją aplikację, zawierającą najwcześniejszą możliwą datę rozpoczęcia pracy i oczekiwania dotyczące wynagrodzenia.

Certyfikaty

Social media

Kontakt

4ACES GmbH
Major-Hirst-Straße 11
38442 Wolfsburg
+49 151 1131 2462kontakt@4aces.de