Lateral entry Consultant

4ACES Tech GmbH z Wolfsburga oznacza połączenie technologii i doradztwa. Opracowujemy kreatywne i innowacyjne rozwiązania dla wszystkich obszarów problemowych naszych klientów i stosujemy holistyczne podejście doradcze. Oprócz dynamicznego i komunikatywnego zespołu oferujemy płaską strukturę organizacyjną, elastyczne godziny pracy oraz umożliwiamy każdemu pracownikowi samodzielną i odpowiedzialną pracę.

Twoje zadania

Nasze projekty i obszary specjalizacji są zróżnicowane i właśnie dlatego poszukujemy kandydatów na stanowisko konsultanta. Będziesz zaangażowany w bieżące i nowe projekty klientów oraz będziesz aktywnie pracował w naszych zespołach projektowych. Podejmiesz ekscytujące i ambitne zadania oraz pomożesz aktywnie kształtować pakiety prac w ramach określonych celów jakościowych, kosztowych i czasowych. Będziesz w stałym kontakcie z naszymi klientami oraz będziesz prezentował im swoje wyniki.

Twój profil

Szukasz nowych wyzwań i chciałbyś wytyczyć nową ścieżkę zarówno zawodową, jak i osobistą? Niezależnie od tego, czy studiujesz nauki społeczne, pracowałeś jako projektant stron internetowych, czy po prostu chciałeś zostać pilotem, kandydaci z boku są zawsze mile widziani. Poszukujemy osób o osobowości i kreatywnym umyśle, które potrafią przekonać dzięki silnym umiejętnościom komunikacyjnym i umiejętności nieszablonowego myślenia. Czy lubisz przyjmować nowe perspektywy i kwestionować obecne procesy oraz próbować je wyjaśniać? Jesteś zmotywowany, aby szybko zanurzyć się w nowych dziedzinach? Interesujesz się motoryzacją, jesteś na bieżąco z najnowszymi technologiami jak również jesteś gotowy na nowy start? Jeśli tak, to idealnie do nas pasujesz

Nasza oferta

Oferujemy pracę w profesjonalnym zespole posiadającym wieloletnie doświadczenie w branży. Płaska struktura organizacyjna i komunikacja na równych zasadach to oczywistość, podobnie jak dobre wynagrodzenie. Dodatkowo otrzymasz możliwość rozwijania swoich umiejętności i siebie podczas pracy nad interdyscyplinarnymi projektami (regularnie oferujemy szkolenia zaawansowane). Ze względu na naszą regionalną strukturę organizacyjną, jeśli chcesz, możesz uniknąć długich podróży służbowych. Elastyczny czas pracy i możliwość organizacji dnia pracy w sposób, jaki uznasz za stosowny, to świetna okazja, aby ułożyć swoje życie zawodowe i prywatne tak, jak chcesz. Twoja równowaga między życiem zawodowym a prywatnym oraz rozwój osobisty są dla nas ważne.

Lokalizacja

Braunschweig
Jesteś zainteresowany dołączeniem do rozwijającego się i innowacyjnego zespołu? chcessz wnieść swój wkład do sukcesu 4ACES? Czekamy na Twoją aplikację, zawierającą najwcześniejszą możliwą datę rozpoczęcia pracy i oczekiwania dotyczące wynagrodzenia.

Certyfikaty

Social media

Kontakt

4ACES GmbH
Major-Hirst-Straße 11
38442 Wolfsburg
+49 151 1131 2462kontakt@4aces.de