stażysta/student w obszarze komunikacji i zarządzania organizacją

4ACES Tech GmbH z Wolfsburga oznacza połączenie technologii i doradztwa. Opracowujemy kreatywne i innowacyjne rozwiązania dla wszystkich obszarów problemowych naszych klientów i stosujemy holistyczne podejście doradcze. Oprócz dynamicznego i komunikatywnego zespołu oferujemy płaską strukturę organizacyjną, elastyczne godziny pracy oraz umożliwiamy każdemu pracownikowi samodzielną i odpowiedzialną pracę.

Twoje zadania

Łączysz kreatywność i talent organizacyjny? Czy w mediach społecznościowych czujesz się jak w domu? Uwielbiasz pracę zespołową i jesteś zainteresowany w rozwoju swojej kariery? Chcesz pomóc w kształtowaniu swojego miejsca pracy? Jeśli tak to czekamy na twoje pomysły w następujących wyzwaniach:

  • Opracowywanie i wdrażanie koncepcji komunikacji
  • Opracowywanie i wdrażanie koncepcji Social Media
  • Testowanie i planowanie aktualizacji naszych treści online
  • Tworzenie i dokumentacja utrzymania baz danych
  • Tworzenie eventów

Twój profil

Poszukujemy osobowości. Poza trwającymi studiami w obszarze biznesowym, inżynierii przemysłowej, studiów medialnych, studiów komunikacyjnych lub podobnych, przekonujesz nas umiejętnościami takimi jak kreatywność i kompetencje komunikacyjne. Chcesz wspierać nas przez co najmniej 6 miesięcy do 40 godzin tygodniowo w naszych wewnętrznych projektach jako pracujący student? Jako idealny kandydat posiadasz kreatywną żyłkę połączoną z zorientowaną na cel i sumienną etyką pracy. Ponadto jesteś gotowy, aby szybko zagłębić się w dotąd nieznane tematy i interesujesz się najnowszymi wydarzeniami i trendami rynkowymi. Idealnie byłoby, gdybyś posiadał już pewne doświadczenie z niektórymi metodami w zarządzaniu projektami i marketingu oraz chcesz zastosować metody, których się nauczyłeś.
Dobre relacje z naszymi partnerami i klientami są dla nas bardzo ważne, dlatego powinieneś mieć możliwość interakcji z nimi. Z tego powodu wymagana jest płynna komunikacja w języku angielskim i niemieckim.

Nasza oferta

Oferujemy pracę w profesjonalnym zespole posiadającym wieloletnie doświadczenie w branży. Płaska struktura organizacyjna i komunikacja na równych zasadach to oczywistość, podobnie jak dobre wynagrodzenie. Dodatkowo otrzymasz możliwość rozwijania swoich umiejętności i siebie podczas pracy nad interdyscyplinarnymi projektami (regularnie oferujemy szkolenia zaawansowane). Ze względu na naszą regionalną strukturę organizacyjną, jeśli chcesz, możesz uniknąć długich podróży służbowych. Elastyczny czas pracy i możliwość organizacji dnia pracy w sposób, jaki uznasz za stosowny, to świetna okazja, aby ułożyć swoje życie zawodowe i prywatne tak, jak chcesz. Twoja równowaga między życiem zawodowym a prywatnym oraz rozwój osobisty są dla nas ważne.

Lokalizacja

Wolfsburg, Braunschweig, Hamburg
Jesteś zainteresowany dołączeniem do rozwijającego się i innowacyjnego zespołu? chcessz wnieść swój wkład do sukcesu 4ACES? Czekamy na Twoją aplikację, zawierającą najwcześniejszą możliwą datę rozpoczęcia pracy i oczekiwania dotyczące wynagrodzenia.

Certyfikaty

Social media

Kontakt

4ACES GmbH
Major-Hirst-Straße 11
38442 Wolfsburg
+49 151 1131 2462kontakt@4aces.de