Student – zakres Zrównoważony rozwój i zarządzanie środowiskiem / Dekarbonizacja

4ACES Tech GmbH z Wolfsburga oznacza połączenie technologii i doradztwa. Opracowujemy kreatywne i innowacyjne rozwiązania dla wszystkich obszarów problemowych naszych klientów i stosujemy holistyczne podejście doradcze. Oprócz dynamicznego i komunikatywnego zespołu oferujemy płaską strukturę organizacyjną, elastyczne godziny pracy oraz umożliwiamy każdemu pracownikowi samodzielną i odpowiedzialną pracę.

Twoje zadania

Zrównoważony rozwój jest dla Ciebie ważny? Chcesz wspierać firmy na drodze do osiągnięcia celów środowiskowych? Interesujesz się technologiami środowiskowymi i szukasz sensownej pracy? Jeśli tak, z przyjemnością możemy zaoferować Ci możliwość udziału w:

  • Formułowaniu i wdrażaniu celów projektu z uwzględnieniem wymagań jakościowych, kosztowych i czasowych
  • Wspieraniu naszych klientów od momentu określenia wymagań do prezentacji wyników
  • Operacjonalizacji i rozwoju strukturalnym (procesy, obowiązki, komitety)
  • Analizie min. pojawiających się wymaganiach prawnych, trendach i rozwój rynku
  • Przygotowaniu i przeprowadzeniu warsztatów dotyczących obecnej sytuacji, a także w formułowaniu koncepcji dotyczących potencjalnych przyszłych paradygmatów

Twój profil

Jesteś zainteresowany stażem trwającym co najmniej 6 miesięcy w wymiarze do 20 godzin tygodniowo w naszym zespole projektowym. Oprócz studiowania na ostatnim etapie studiów z zakresu administracji biznesowej, inżynierii biznesowej, inżynierii samochodowej lub podobnego stopnia (najlepiej z naciskiem na zrównoważony rozwój), szukamy osoby z kreatywnością i wysokimi umiejętnościami komunikacyjnymi. Powinieneś mieć wyjątkowe umiejętności analityczne, a także być zorientowanym na cel i być pracowitym. Powinieneś także być przygotowany do pracy w nowych dziedzinach i interesować się nowymi trendami rynkowymi, tematami oraz technologiami z dziedziny zrównoważonego rozwoju. Idealnie byłoby, gdybyś miał już styczność z klasycznymi i zwinnymi metodami zarządzania projektami i potrafił je zastosować w praktyce.
Dobra współpraca z naszymi partnerami i klientami jest dla nas kluczowa dlatego musisz być przygotowany również na spotkania biznesowe.

Nasza oferta

Oferujemy pracę w profesjonalnym zespole posiadającym wieloletnie doświadczenie w branży. Płaska struktura organizacyjna i komunikacja na równych zasadach to oczywistość, podobnie jak dobre wynagrodzenie. Dodatkowo otrzymasz możliwość rozwijania swoich umiejętności i siebie podczas pracy nad interdyscyplinarnymi projektami (regularnie oferujemy szkolenia zaawansowane). Ze względu na naszą regionalną strukturę organizacyjną, jeśli chcesz, możesz uniknąć długich podróży służbowych. Elastyczny czas pracy i możliwość organizacji dnia pracy w sposób, jaki uznasz za stosowny, to świetna okazja, aby ułożyć swoje życie zawodowe i prywatne tak, jak chcesz. Twoja równowaga między życiem zawodowym a prywatnym oraz rozwój osobisty są dla nas ważne.

Lokalizacja

Wolfsburg, Braunschweig, Hamburg
Jesteś zainteresowany dołączeniem do rozwijającego się i innowacyjnego zespołu? chcessz wnieść swój wkład do sukcesu 4ACES? Czekamy na Twoją aplikację, zawierającą najwcześniejszą możliwą datę rozpoczęcia pracy i oczekiwania dotyczące wynagrodzenia.

Certyfikaty

Social media

Kontakt

4ACES GmbH
Major-Hirst-Straße 11
38442 Wolfsburg
+49 151 1131 2462kontakt@4aces.de